Kadra Polski
Dodane przez Konrad dnia 12.07.10 14:03

Została powołana Kadra Polski Seniorów i Juniorów na zawody międzynarodowe w ratownictwie wodnym, na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2010 roku.
Treść rozszerzona

Kadra Polski Seniorów w Ratownictwie Wodnym na okres od 1 lipca 2010 do 31 grudnia 2010 roku

Kobiety:
1. Joanna Gołębiowska - Mazowieckie WOPR
2. Joanna Charzewska - WOPR Województwa Łódzkiego
3. Agnieszka Kaczmarek - WOPR Wielkopolska
4. Agnieszka Tlaga - Mazowieckie WOPR
5. Manuela Wikieł - Mazowieckie WOPR
6. Wioleta Cygan - Śląskie WOPR
7. Agata Wiertel - WOPR UP Lublin
8. Olga Charzewska - WOPR Województwa Łódzkiego
9. Paulina Zatka - Dolnośląskie WOPR
10. Inga Cwalina - WOPR Województwa Łódzkiego
11. Marta Stępień - Dolnośląskie WOPR
12. Olga Krysiak - Mazowieckie WOPR
13. Paulina Szula - Śląskie WOPR
14. Magdalena Bielecka - WOPR Wrocław
15. Agnieszka Podsiadła - WOPR UP Lublin

Mężczyźni:
1. Mazurek Jarosław - WOPR UP Lublin
2. Wojciech Kot - WOPR UP Lublin
3. Paweł Szkudlarek - Dolnośląskie WOPR
4. Michał Liberadzki - Mazowieckie WOPR
5. Wojciech Sadowski - WOPR UP Lublin
6. Sebastian Karaś - Mazowieckie WOPR
7. Paweł Pik - WOPR UP Lublin
8. Tomasz Wiencek - Śląskie WOPR
9. Norbert Szymankiewicz - WOPR Wielkopolska
10. Edward Mężyk - Dolnośląskie WOPR
11. Piotr Hanisz - Dolnośląskie WOPR
12. Bartosz Nowak - Śląskie WOPR
13. Marcin Niewiński - Mazowieckie WOPR
14. Arkadiusz Kula - Śląskie WOPR
15. Roman Żerek - WOPR Opole
16. Daniel Bugdol - Śląskie WOPR


Kadra Polski Juniorów WOPR w Ratownictwie Wodnym na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2010 roku

Kobiety:
1. Agnieszka Tlaga - Mazowieckie WOPR
2. Manuela Wikieł - Mazowieckie WOPR
3. Wioleta Cygan - Śląskie WOPR
4. Agata Wiertel - WOPR UP Lublin
5. Olga Charzewska - WOPR Województwa Łódzkiego
6. Paulina Zatka - Dolnośląskie WOPR
7. Ewa Gondek - Oświęcimskie WOPR
8. Aleksandra Hernacka - Śląskie WOPR
9. Karolina Zajonc - Śląskie WOPR
10. Paulina Dawid - Mazowieckie WOPR
11. Zuzanna Kowalczyk - WOPR Wrocław
12. Magdalena Bobrowska - Mazowieckie WOPR
13. Agnieszka Wlaźlak - WOPR Wałbrzych
14. Marta Szymczak - WOPR Województwa Łódzkiego
15. Iga Burzyńska - WOPR Województwa Łódzkiego

Mężczyźni:
1. Michał Liberadzki - Mazowieckie WOPR
2. Roman Żerek - WOPR Opole
3. Filip Pełczyński - WOPR Województwa Łódzkiego
4. Bartosz Stanielewicz - WOPR Województwa Łódzkiego
5. Mikołaj Wilczyński - Mazowieckie WOPR
6. PiotrKnapik - Oświęcimskie WOPR
7. Damian Rychlica - Mazowieckie WOPR
8. Marcin Holona - Śląskie WOPR
9. Wojciech Kosiński - WOPR 4K Szczytno
10. Michał Stanielewi - WOPR Województwa Łódzkiego
11. Patryk Sobieraj - Mazowieckie WOPR
12. Jacek Zostawa - Śląskie WOPR
13. Jarosław Ćwikliński - WOPR 4K Szczytno
14. Paweł Szulerecki - Mazowieckie WOPR
15. Filip Capiga - WOPR Opole