Międzynarodowy Puchar Niemiec 2011
Dodane przez Konrad dnia 06.12.11 15:38

W dniach 24-27.11.2011 roku Reprezentacja Polski startowała w 21. Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Ratownictwie Wodnym rozgrywanym jak co roku w Warendorfie drużynowo kończąc zawody na 8 pozycji z 39 startujących zespołów. Wyjazd możliwy był dzięki naszemu partnerowi - Rescuehouse.pl

Treść rozszerzona

W dniach 24-27.11.2011 r. Reprezentacja Polski startowała w 21. Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Ratownictwie Wodnym rozgrywanym jak co roku w Warendorfie. Reprezentacja w Składzie: Olga Charzewska, Karolina Karczewska, Inga Cwalina, Agnieszka Kaczmarek, Karolina Zajonc, Jarosław Mazurek, Arkadiusz Kula, Mateusz Blacha, Sebastian Karczewski, Bartosz Stanielewicz rywalizowała z ponad 350 ratownikami z całego Świata (Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Niemcy, Włochy, Holandia). Zawodnicy osiągali bardzo dobre rezultaty, ustanawiając nowe rekordy życiowe, czy nowe rekordy Polski, – Mateusz Blacha, Jarosław Mazurek, sztafeta mężczyzn 4x25m holowanie manekina. Na podium stanęła drużyna mężczyzn (Mazurek, Karczewski, Blacha, Kula) w konkurencji 4x25m holowanie manekina, brązowy medal w kategorii Juniorów zdobyła również Karolina Karczewska (200m z przeszkodami) oraz dwukrotnie Bartosz Stanielewicz (200m z przeszkodami, 100m kombinowane) Drużynowo Polska ukończyła zawody na bardzo dobrej 8 pozycji na 39 startujących zespołów. Wyjazd, który zorganizował Tomasz Kozioł, możliwy był dzięki firmie Rescuehouse.pl