LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe

Współpraca

krajoweco.pl

rescuehouse.pl

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe musisz się zarejestrować.

Zobacz temat

Drukuj temat
KOMISJA SPORTU / księga skarg & zażaleń
smyk_u
...
Czytając ostatnie posty doszłam do wniosku, że potrzeba Nam osobnego działu gdzie będziecie mogli pisać wszystko co "na sercu" (o ile posiadacie) leży - odnośnie działalności KOMISJI SPORTU.

Wszystko co złe, co krytyczne, (bo tego jest najwięcej) umieszczajcie tu!
Propozycje, materiały, wizje, itd. są również mile widziane.

Oczywiście jak znajdzie się coś pozytywnego, można i tu wrzucić Wink

Załączam ten temat bez konsultacji z pozostałymi członkami Shock
- on i tak, prędzej czy później powstać by musiał...
Mam nadzieję, że reszta nie ma nic przeciwko?

Musimy brać "na klatę" wszystkie konstruktywne i mniej konstruktywne wypowiedzi Wink
pozdrawiam smyku
"zamiast podobać się innym, będe podobać się sobie"

bobi
Zgadzam sięSmile

Piotrowiak
No nie będę się powtarzał, ale mam nadzieję, że spotkamy się w Knurowie Pfft
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?

Andzik
Ja mam taka kreatywna propozycje Smile Kontrole dopingowe na GP
Edytowane przez Andzik dnia 06-12-2007 21:20
"Ja - to ani piekne, ani dobre poprostu oryginalne. Zawsze bede sobą."

Mateusz
Moja propozycja, ktora pewnie juz zaistniała w głowkach naszej Komisji to wprowadzenie norm,minimow na głowne imprezy takie jak Mistrzostwa Świata, Europy, różnego rodzaju Puchary itp. czyli podobnie jak to jest w Polskim Związku Pływackim....

www.lifesaving.pl
krzysiek
Tez uwazam ze powinno sie wyznaczyc minima i kazdy kto je zrobi to jedzie na zawody wtedy nie byloby klutni o miejsca w kadrze ani o decyzje trenera. I bylby jakis cel do osiagniecia.
werner

elkotos
Krzyśku zapomniałeś że nie mogą jechac wszyscy co zrobią minima bo w kadrze może być zazwyczaj tylko 5kobiet+5mężczyzn, a poza tym czy jak minimum zrobą tylko np 2 osoby to tylko te dwie pojadą? Smile
Warto może wziąść tych troszke poniżej minimum, może jakimś cudem uda im sie zapunktować dla drużyny.

Tak czy siak, kadra na wyjazdy powinna być znana dużo wcześniej (żeby wiadomo było np. kto ma już wakacje, a dla kadrowiczów stanowiło dodatkowa motywację) jak i zasady jej wyboru.
Edytowane przez elkotos dnia 08-12-2007 16:58
Kim sie czujesz tym się stajesz.
Żyj życiem jakie Ci życie daje.

www.pomaranczowi....

www.pomaranczowi.ovh.org
Piotrowiak
Andzik napisał/a:
Ja mam taka kreatywna propozycje Smile Kontrole dopingowe na GP

Sami tego nie zaproponujemy bo niestety nie mamy kasy na takie atrakcje Smile
A mylisz, że by były jakieś rewelacje??? PfftPfftPfft
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?

Piotrowiak
elkotos napisał/a:
Krzyśku zapomniałeś że nie mogą jechac wszyscy co zrobią minima bo w kadrze może być zazwyczaj tylko 5kobiet+5mężczyzn, a poza tym czy jak minimum zrobą tylko np 2 osoby to tylko te dwie pojadą? Smile

Jest to jakiś problem, ale skłaniamy się własnie bardziej ku minimom. Ja mam jakiś tam pomysł, ale bedziemy go dyskutować w ramach Komisji i mam nadzieje, że na koniec stycznia bedzie jakiś konsensus. Niestety nadal są pewne konwenanse, które utrudniają nam efektywne działanie.

A w kwestii regulaminu zawodów NIVEA macie jakieś sugestie? Coprawda został już przyjęty ten z zeszłego roku, ale walczymy o jego zmianę....

Przejdź do forum:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się