LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe

Współpraca

krajoweco.pl

rescuehouse.pl

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe musisz się zarejestrować.

Zobacz temat

Drukuj temat
co jesc aby przytyc?
Mateusz
Slyszalem kiedys ze aby by? silnym jak drwal i przy okazji przytyc trzeba jesc zupe pomidorow? na bardzo wysokim tluszczu. GrinPfftGrin Ca?y tluszcz najpierw sie wybiera z talerza a potem sie go zjada. Ciekawe czy to dobry spos?b,hmmm Smile
A co wy myslicie o czyms takim??GrinGrinGrinGrin

www.lifesaving.pl
Piotrowiak
Zapytaj si? m?odego Jonka... on chyba taka diet? stosowa?Grin

Konrad
jasne ?e najlepsza jest pomidorowa z ry?em, wieta o czym godom Wink

Mateusz
No ja wiem Pfft

www.lifesaving.pl
SzuMi
ja jem prawie co 2 dni Pomidorow? z ry?em(to moje ulubione zdanie), a i tak przyty? nie umie Sad.My?le ?e to zale?y od gen?w...

Konrad
Geny??? Jakie tam znowu geny!!! Widocznie ta Twoja pomidor?wka nie za t?ga... Jedyny 100% procentowy i SPRAWDZONY spos?b to pomidor?wka z ry?em i uwaga: z DU?? ilo?ci? T?USZCZU - to podstawa (nie rozpowszechniajcie za bardzo tego sposobu, bo wtedy szybko wszystkim forma skoczy Grin )

Konrad napisa?:
Geny??? Jakie tam znowu geny!!! Widocznie ta Twoja pomidor?wka nie za t?ga... Jedyny 100% procentowy i SPRAWDZONY spos?b to pomidor?wka z ry?em i uwaga: z DU?? ilo?ci? T?USZCZU - to podstawa (nie rozpowszechniajcie za bardzo tego sposobu, bo wtedy szybko wszystkim forma skoczy Grin )

ja tam jade na platkach mlecznych i tez zyje Grin

Konrad
Mo?e i ?yjesz, ale co to za ?ycie...Sad Pami?taj, ?e nie dadz? Ci twego zwyk?e p?atki, co mo?e da? zupka Grin

Henryk Lew Czop
Hmm , aby przyty? nie wystarczy zupa ...

Przytycie , a przybranie masy to ca?kiem co innego ...

Wydaje mnie sie , ?e sie na tym znam ..

W czasach mojej ?wietno?ci " masowej " , bywa?o ze w miesi?c przybiera?em po 5 kg . . .

Bym zapomnia? , nie jadam zup ... i nie chce mnie sie pisac dlaczego ...

Konrad
Stary!!! Napisz no mnie tu pr?ciutko co Ty jesz??? Ja bardzo chcia?bym z?apa? troch? kilogram?w, ale mi to nie wychodzi Sad

daga
a co robic zeby schudnac ??? Pfft hehehe wiekszosc dziewczyn by was wysmiala, ale rozumiem, mialam kolege ktory tez chcial nabarc masy i mu sie to udalo, wpieprzal jakies bialko w proszku czy cos w tym stylu, teraz calkiem niezle wyglada Grin

daga napisa?:
a co robic zeby schudnac ??? Pfft hehehe wiekszosc dziewczyn by was wysmiala, ale rozumiem, mialam kolege ktory tez chcial nabarc masy i mu sie to udalo, wpieprzal jakies bialko w proszku czy cos w tym stylu, teraz calkiem niezle wyglada Grin

ja tam wole bialek nie wpieprzac ;] Wole maslanki i inne tego typu sprawy Pfft

Piotrowiak
Mam ?wietny pomys?! jak chcesz schudn?? to stosuj diet? M? (Miniej ?re?). jewsli chcesz przyty? to polecam diet? W?....

Jesli chodzi o odzywki to przy naszej dyscyplinie sportowej, moim zdaniem, najw?a?ciwsze b?dzie:
1. aminokwasy BCAA (rano po przebudzeniu, po treningu i wieczorem przed snem)
2. Od?ywka w?glowodanowa typu CARBO (w trakcie i tu? po treningu)
3. Od?ywka w?glowodanowo-bia?kowa typu GAINER zmiksowala z mlekiem (w ci?gu godziny po treningu, w ci?gu dnia jako uzupe?nienie liczby kalorii)
4. aminokwasy zwyk?e (3x dziennie na 30 minut przed posi?kami)
5. Cyklicznie kreatyna

A zreszt? to zalezy ile macie na to kasy......
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?

Piotrowiak napisa?:
Mam ?wietny pomys?! jak chcesz schudn?? to stosuj diet? M? (Miniej ?re?). jewsli chcesz przyty? to polecam diet? W?....

Jesli chodzi o odzywki to przy naszej dyscyplinie sportowej, moim zdaniem, najw?a?ciwsze b?dzie:
1. aminokwasy BCAA (rano po przebudzeniu, po treningu i wieczorem przed snem)
2. Od?ywka w?glowodanowa typu CARBO (w trakcie i tu? po treningu)
3. Od?ywka w?glowodanowo-bia?kowa typu GAINER zmiksowala z mlekiem (w ci?gu godziny po treningu, w ci?gu dnia jako uzupe?nienie liczby kalorii)
4. aminokwasy zwyk?e (3x dziennie na 30 minut przed posi?kami)
5. Cyklicznie kreatyna

A zreszt? to zalezy ile macie na to kasy......

Nie rozumiem was.. Ja nigdy nic nie wpierdzielalem i nie zamierzam..

Below
Andzik napisa?:
Nie rozumiem was.. Ja nigdy nic nie wpierdzielalem i nie zamierzam..

Na 100% co? mi kiedys wisnia mowil ze na obozie kreatyn? was karmili ?? czy to prawda czy brednie ??

a bez od?ywek w bardzo mocnych treningach ci??ko wytrwa? . W bardzo mocnych !!! a mo?na to sprawdzi? mierz?c t?tno .

220 uderze? serca /minute -wiek=maksymalne t?tno(poza sportem wyczynowym) wg. mnie kto przekracza 200 na treningu moze brac
THE WETTER THE BETTER

Below
daga napisa?:

Kobiety bior? ?eby straci? na wadze KARNITYN? . + dieta
THE WETTER THE BETTER

Below
Mateusz napisa?:
Slyszalem kiedys ze aby by? silnym jak drwal i przy okazji przytyc trzeba jesc zupe pomidorow? na bardzo wysokim tluszczu. GrinPfftGrin Ca?y tluszcz najpierw sie wybiera z talerza a potem sie go zjada. Ciekawe czy to dobry spos?b,hmmm Smile
A co wy myslicie o czyms takim??GrinGrinGrinGrin

nawi?zuj?c do tematu mam tu taki ma?y materia?:

Wzrost masy mi??niowej
W praktyce sportowej wzrost masy cia?a powinien by? uwarunkowany wzrostem tkanki mi??niowej. Proces mo?na zapewni? dzi?ki zwi?kszonej poda?y bia?ka pokarmowego, kt?rego najlepszym ?r?d?em w po?ywieniu s? chude gatunki mi?s i w?dlin, ryby oraz chude mleko i przetwory mleczne. Je?eli normalne po?ywienie nie zapewnia dostarczenia zwi?kszonej ilo?ci bia?ka, dodatkow? jego ilo?? nale?y podawa? w formie preparat?w bia?kowych. W tym celu poleca si? odzywki wysokobia?kowe, o wysokiej warto?ci od?ywczej z du?ym udzia?em aminokwas?w rozga??zionych. W czasie stosowania diety wysokobia?kowej wskazane jest wypijanie du?ej ilo?ci p?yn?w w celu wydalenia z organizmu zwi?kszonych ilo?ci produkt?w przemiany bia?kowej. Obok wysokiego spo?ycia bia?ka, konieczne jest dostarczenie potraw wysokokalorycznych z uwagi na fakt, ze zasad? podniesienia masy cia?a jest dodatni bilans energetyczny. Wi?ksze spo?ycie kalorii nie mo?e nast?powa? gwa?townie. ?r?d?em energii w diecie powinny by? produkty w?glo wodanowe (ziemniaki, ryz, makarony, pieczywo i inne przetwory zbo?owe) oraz t?uszczowe (oleje ro?linne, g?ownie oliwa z oliwek, olej lniany, s?onecznikowy oraz produkowane na ich bazie margaryny mi?kkie). Posi?ki powinny by? roz?o?one r?wnomiernie w ci?gu dnia. Nale?y spo?ywa? 5-6 posi?k?w dziennie, o mniejszej obj?to?ci w 2-3 godzinnych odst?pach. Szczeg?lnie istotny jest posi?ek potreningowy, gdy? na skutek zwi?kszonego ukrwienia mi??ni podczas dw?ch pierwszych godzin po wysi?ku, przyswajanie sk?adnik?w budulcowych i energetycznych jest szczeg?lnie wysokie. Przyrost masy cia?a powinien nast?powa? w tempie ok. 2kg miesi?cznie, co zapewnia du?y udzia? tkanki mi??niowej w og?lnej budowie cia?a. Przy wi?kszym przyro?cie masy cia?a, zwi?ksza si? udzia? masy t?uszczowej, co z punktu widzenia sprawno?ci sportowej nie jest korzystne.
THE WETTER THE BETTER

Piotrowiak
Właśnie testuję to na sobie jeść wszytko plus jeszcze trochę i razy dwa Pfft
W 2 tygodnie 3,5kg Pfft jak narazie...
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?

Przejdź do forum:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się