LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe

Współpraca


krajoweco.pl



rescuehouse.pl


Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe musisz się zarejestrować.

Zobacz temat

 Drukuj temat
Odżywianie
Agacior
Jesli możecie, wyjawcie sekrety swojego odżywiania. Jak często jecie, jakie ilości, stosunek białek, tłuszczy i węglowodanów, czy robiąc przerwy w treningach pauzujecie także z dietą, a moze nie specjalnie przejmujecie się swoim odżywianiem. Generalnie, piszcie o wszystkim co związane jest z Waszym jedzonkiem <suplementy możecie pominąć z racji, że mowa o nich wcześniej>. Będę wdzięczna...
 
Piotrowiak
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia działu z artykułami.
Jak tylko wróće z nad morza sklecę również kilka zdań. Oprócz mnie napewno Bobi z chęcią coś napisze....
pozdrawiam
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?
 
Agacior
Dział z artykułami odwiedzony Grin Chciałam wiedzieć jak sprawdza się to w praktyce Grin
Wyczekuje sklecenia kilku zdań z niecierpliwością GrinGrinGrin
 
marcin pyza pyrzynski
ja jem wszystko co lubie bez zadnych ograniczen... nie bawie sie w zadne liczenie kalorii bo musialbym odmawiac sobie prawie wszystkiego co uwielbiam jesc. oczywiscie pochlaniam jedzenie z olbrzymia iloscia i czestotliwoscia... kto mnie zna to wie Wink...

Do tego w srodku przygotowan do zawodow (mam na mysli zawody takie jak MP ME i inne miedzynarodowe) gdzie wzrasta obciazenie i intensywnosc treningu, jak i pod koniec podczas regeneracji i dla podtrzymania witalnosci organizmu stosuje roznego rodzaju odzywki (L-glutamina, oczywiscie carbo, oraz w ostatnim cyklu treningowym kratyna).

Jednak kazdy ma swoj sposob na przygotowanie sie do zawodow i rowniez kazdy ma inne zapotrzebowanie tak treningowe jaki i pod wzgledem zywienia i suplementacji

pozdrawiam
PYZA
 
Agacior
Jasne, przy takiej intensywnosci treningów nie musisz obawiać się nadmiaru kalorii Grin

A co do olbrzymiej częstotliwości... nie czujesz przeciążenia na żołąku podczas treningu?
 
marcin pyza pyrzynski
treningi odbywam glownie rano tzn zaczynam plywac o 5:15 i koncze o 7:00. pozniej wskakuje w jakies suche gacie i lece na silownie. tam siedze od 1h do 1,5h i po skonczonej sesji treningowej biegiem lece na sniadanko. podczas treningu jedynie duuuuzo carbo w bidonach i to wystarcza... zapas pozywienia w organizmie pozostaje spory z dnia poprzedniego wiec nic nie jem po przebudzeniu... popoludniami trenuje tylko w piatki po pracy i w soboty... jedynie wtedy 1h przed treningiem jem ostatni posilek...
pozdrawiam
 
Agacior
5.15 - naprawdę podziwiam...

A z witaminami ? Przy takim wysiłku ubywa Ci trochę makro i mikroelementów. Wystarczy Ci to co w posiłkach czy wspomagasz się (oprócz carbo) jakimiś izotonikami lub/i kompleksami witaminowymi?

Przepraszam, że zadaje tyle pytań, ale naprawdę bardzo mnie to interesuje...
 
marcin pyza pyrzynski
ja napojow izotonicznych nie spozywam... podczas wzmozonego wysilku jaki u mnie nastepuje zazwyczaj w drugiej i trzeciej czesci bps-u uodparniam sie rowniez multivitaminami, koenzymem Q10 i vit. B12. wiecej nigdy mi nie bylo potrzebne...

pozdrawiam
Marcin
 
Piotrowiak
Marcin Pyza Pyrzynski napisał/a:
ja jem wszystko co lubie bez zadnych ograniczen... nie bawie sie w zadne liczenie kalorii bo musialbym odmawiac sobie prawie wszystkiego co uwielbiam jesc.

Pyza jest inny Wink z całym szacumnkiem dla Pyzy oczywiście.
Gdybym ja albo Przemek Kordowski jadł tyle i to co Pyza to byśmy dawno się w drzwi nie mieścili. Pyzy, Kwasek oni mają taką przemianę materii, że obojetnie co zjedzą i tak spalą to błyskawicznie....

Pyza z pewnością to potwierdzi Smile
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?
 
marcin pyza pyrzynski
do poki cos robie to tak jest... gdy tylko robie sobie przerwe w treningu tak jak rok temu po MP i Nivea (4 miesiace przerwy) to wygladam jak klucha Grin ale gdy tylko zaczynam treningi na nowo to wszystko schodzi ze mnie blyskawicznie Smile

pozdrawiam
PYZA
 
Agacior
Nic tylko pozazdrościć...

Piotrowiak, skoro masz wolniejszą przemianę materii to chyba łatwiej Tobie niż Pyzie zbudować mase mięśniową...możecie coś skrobnąć na ten temat Grin
 
Mateusz
sporo informacji mozna znalezc rowniez na stronie www.plywanie.dmkhosting.com
 
lifesaving.pl
swimmen
Polecam!!!SmileWink
http://www.mtplublinianka.pl/zywienie_w_sporcie.pdf
 
Agacior
Dziękuję za linki...Wink
 
Piotrowiak
Agacior napisał/a:
Nic tylko pozazdrościć...

Piotrowiak, skoro masz wolniejszą przemianę materii to chyba łatwiej Tobie niż Pyzie zbudować mase mięśniową...możecie coś skrobnąć na ten temat Grin


To nie tak... szybsza przemiana materii oznacza większe możliwości przetwarzania i przysfajania składników odżywczych. Poza tym aby być dużym trzeba dużo jeść (prawda stara jak świat), ale gdy ja jem dużo to obrastam nie tylko w mięśnie, ale także w tłuszcz. Choć z drugiej strony, jeden z najlepszych kulturystów na świecie - Dorian Yates (wielokrotny Mr. Olympia) twierdził, że jeśli chce się nabrać masy mięśniowej, to nieodzownym jest również zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej. Oczywiście nalezy ją później spalić i pozostrawić "suche mięśnie".
A tak zupełnie poza tym to warto wspomnieć, że byt duża muskulatura nie jest przydatna ani w pływaniu ani w ratownictwie....
You are not here to win friends. You are not here to look pretty. You are not here to stare at some chick's ass. You know why you're here. And if you don't, then get the f... out because you're just taking up space. This is heavy duty. This is my passion. This is lifesaving. Can you handle it?
 
Agacior
Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego ta muskulatura nie jest przydatna
Edytowane przez Agacior dnia 08-08-2006 18:28
 
Przejdź do forum:

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

kulek
03.12.13 17:45
https://www.youtub
e.com/watch?v=KJwR
DQuIy1s taki tam trailler przed MP Smile

filipo
22.11.13 18:42
Zapraszam do śledzenia wyników z Międzynarodowego Pucharu Niemiec naszej reprezentacji polski http://www.dlrg.de
/sport/wettkaempfe
/aktueller-wettkam
pf/ergebnisse.html

Konrad
21.10.13 10:48
Wyniki całoroczne GPP --> "pliki / wyniki"

kamilq_0
15.10.13 13:59
Kiedy będą zdjęcia z zawodów z Płocka? Smile

yoshi
29.09.13 10:03
http://omegatiming
.pl/zawody/grand-p
rix-polski-w-ratow
nictwie-wodnym-run
da-iii-2013 prawy klik na "Zaproszenie" i opcja "Zapisz element docelowy jako..."

so
28.09.13 13:35
Brak zaproszenia w pliku lenex do zrobienia zgłoszenia na GP w płocku

Konrad
27.08.13 16:46
Grand Prix Moravie - Brno, 28.02-02.03.2014

Konrad
27.08.13 16:18
Międzynarodowy Puchar Niemiec - Warendorf, 21-24.11.2013

so
21.08.13 21:52
Wg informacji z Płocka najbliższe GP odbędzie się 5 października 2013

Konrad
11.07.13 16:59
Galeria zdjęć XLVII MP --> http://lifesaving.
..emId=18138

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· lifesaving.pl to...
· Spotkanie integracyj...
· ustawa o bezpieczeńs...
· Odżywianie
· Ranking 2006
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 544
· Najnowszy użytkownik: MoniaJarosinska