LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe

Współpraca


krajoweco.plrescuehouse.pl


Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z LIFESAVING - wodne ratownictwo sportowe musisz się zarejestrować.

Grand Prix Polski, Gdańsk 2012


20 października 2012 roku odbędą się w Gdańsku kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Po dłuższej, wakacyjnej przerwie to kolejna szansa na zdobycie punktów do klasyfikacji generalnej, ale nie tylko - MOSiR Gdańsk i tym razem przygotował bardzo cenne nagrody rzeczowe!!!
Komunikat organizacyjny, formularz zgłoszeniowy

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim, Gdynia 2012


W dniach 4-5 sierpnia na plaży Śródmieście w Gdyni przy wsparciu Operatora Sieci Plus oraz PZU S.A. rozegrane zostały pod honorowym patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka Mistrzostwa Polski w Ratownictiwe Morskim z udziałem 13 drużyn męskich i 5 żeńskich z całego kraju.

Zawodnicy rywalizowali w 10 widowiskowych i wyczerpujących konkurencjach na plaży i w morzu, m.in: bieg-pływanie-bieg, wyścigach na deskach i kajakach ratunkowych, flagach plażowych oraz wyścigach z pasem ratunkowym i zasobnikiem z liną.

W klasyfikacji drużynowej, zarówno kobiet jak i mężczyzn, okazały się drużyny Słupskiego WOPR.

Puchar Polski w Ratownictwie Wodnym, Ustka 2012


W dniach 28-29 lipca 2012 roku na plaży wschodniej w Ustce odbył się, jak co roku, Puchar Polski w Ratownictwie Wodnym. W zawodach wystartowało blisko siedemdziesięcioro najwszechstronniejszych ratowników i ratowniczek reprezentujących 7 drużyn z całej Polski.

W klasyfikacji panów zwyciężyła drużyna Norbas Team - Gdyńskie WOPR, a wśród pań bezkonkurencyjne okazały się ratowniczki ze Słupskiego WOPR.

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim, Gdynia 2012


W dniach 4-5 sierpnia 2012 roku w Gdyni odbędą się Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. W zawodach mogą brać udział, za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, osoby mające ukończony 16 rok życia w dniu rozgrywania zawodów.

Zwycięskie drużyny otrzymają sprzęt ratowniczy ufundowany przez PZU i Operatora Sieci Plus, a pośród wszystkich zawodników biorących udział w Mistrzostwach rozlosowane zostaną 3 wodoodporne smartfony Sony Xperia Go ufundowane przez Operatora Sieci Plus.

Regulamin, komunikat, oświadczenie, formularz

Puchar Polski w Ratownictwie Wodnym, Ustka 2012


W dniach 28-29 lipca 2012 roku w Ustce odbędzie się Puchar Polski w Ratownictwie Wodnym. W zawodach mogą brać udział, za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, osoby mające ukończony 16 rok życia w dniu rozgrywania zawodów.

Regulamin, komunikat, oświadczenie, formularz

Regulamin Mistrzostw ILSE


Zamieszczany najnowszy regulamin ME w ratownictwie, który został zaktualizowany przez Komisję Sportu International Life Savinf Federation of Europe (wersja 8-03, 07/2012).

Mamy nadzieję, że przysłuży się nie tylko do lepszego przygotowania teoretycznego do Mistrzostw Europy ale również do poszukiwania jak najlepszych rozwiązań w polskich regulaminach nad którymi pracuje Komisja WOPR ds. Sportu. Według poniższego regulaminu rozgrywane będą m.in. zbliżajace się Mistrzostwa Europy w Ratownictwie Wodnym, Jönköping (Szwaecja, sierpień 2012).

Regulamin ILSE

Zgiersko-Łęczyckie WOPR na Mistrzostwach Świata w Pływaniu Masters


We Włoszech w dniach 3 - 17 czerwca 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Świata w Pływaniu Masters, na które wyjechała 10 osobowa ekipa Zgiersko-Łęczyckiego WOPR w składzie: Ewa Zimna Walendzik, Mirosława Rajtar, Urszula Mróz i Ewa Stępień, Roman Wiczel, Zbigniew Maciejczyk, Bogdan Wąsik, Włodzimierz Przytulski, Tomasz Cajdler i kierownik drużyny Andrzej Wencław. Zawodnicy ustanowili cztery rekordy Polski.

XLVI Mistrzostwa Polski, Drzonków 2012


W dniach 16-17 czerwca 2012 roku na odnowionej pływalni Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zielona Góra w Drzonkowie odbyły się XLVI Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, najlepszą zawodniczą Mistrzostw okazała się Joanna Charzewska reprezentująca WOPR Województwa Łódzkiego, a zawodnikiem po raz czwarty z rzędu Jarosław Mazurek z MOSiR Rescue Team Lublin. Puchar dla najlepszej drużyny żeńskiej trafił do WOPR Województwa Łódzkiego, a męskiej do Dolnośląskiego WOPR. Puchar Prezesa WOPR dla najlepszej drużyny Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym w 2012 roku trafił do WOPR Województwa Łódzkiego.

III Mistrzostwa Niemiec IRB


W dniach 17-20 maja 2012 roku w miejscowości Scharbeutz odbyły się III Mistrzostwa Niemiec w IRB (Inflatable Rescue Boat).
Drużyna WOPR zajęła piątą lokatę w klasyfikacji generalnej oraz złoty medal w jednej z konkurencji. WOPR reprezentowali zawodnicy z pierwszego polskiego klubu IRB z Poznania.

Grand Prix Polski, Świdwin 2012


W dniu 26 maja 2012 roku w Świdwinie odbyły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2012. Najlepszym zawodnikiem wśród mężczyzn został Jarosław Mazurek, a najlepszą zawodniczką wśród kobiet została Joanna Charzewska.
Kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2012 odbędą się w Gdańsku.

Grand Prix Moravie 2012

Po rozegraniu I rundy Grand Prix Polski, Zyrardów'12 wyłoniona została Reprezentacja Polski Juniorów na Międzynorodowe Zawody Ratownicze Grand Prix Moravie 2012, Brno (Czechy). W skład 8 osobowej Kadry weszli następujący zawodnicy:

1. Karolona Karczewska - WOPR Katowice
2. Karolina Zajonc - WOPR Knurów
3. Magdalena Bobrowska - WOPR OS Ostrołęka
4. Amanda Ryter - Zgiersko-Łęczyckie WOPR
5. Marcin Holona - WOPR Rybnik
6. Bartosz Stanielewicz - Zgiersko-Łęczyckie WOPR
7. Paweł Szulerecki - WOPR OS Ostrołęka
8. Maciej Olejnik - WOPR Katowice

Wyjazd do Brna zapowiedzieli również: Alicja Michalak, Marta Szymczak, Anna Bartczak, Łukasz Stańczyk, Katarzyna Maciejewska, Aleksandra Szymczyk (wszyscy Zgiersko-Łęczycki WOPR), Mateusz Blacha (WOPR Katowice), Arkadiusz Kula (WOPR Sosnowiec).


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

kulek
03.12.13 17:45
https://www.youtub
e.com/watch?v=KJwR
DQuIy1s taki tam trailler przed MP Smile

filipo
22.11.13 18:42
Zapraszam do śledzenia wyników z Międzynarodowego Pucharu Niemiec naszej reprezentacji polski http://www.dlrg.de
/sport/wettkaempfe
/aktueller-wettkam
pf/ergebnisse.html

Konrad
21.10.13 10:48
Wyniki całoroczne GPP --> "pliki / wyniki"

kamilq_0
15.10.13 13:59
Kiedy będą zdjęcia z zawodów z Płocka? Smile

yoshi
29.09.13 10:03
http://omegatiming
.pl/zawody/grand-p
rix-polski-w-ratow
nictwie-wodnym-run
da-iii-2013 prawy klik na "Zaproszenie" i opcja "Zapisz element docelowy jako..."

so
28.09.13 13:35
Brak zaproszenia w pliku lenex do zrobienia zgłoszenia na GP w płocku

Konrad
27.08.13 16:46
Grand Prix Moravie - Brno, 28.02-02.03.2014

Konrad
27.08.13 16:18
Międzynarodowy Puchar Niemiec - Warendorf, 21-24.11.2013

so
21.08.13 21:52
Wg informacji z Płocka najbliższe GP odbędzie się 5 października 2013

Konrad
11.07.13 16:59
Galeria zdjęć XLVII MP --> http://lifesaving.
..emId=18138

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· www.lifesaving.pl to...
· Spotkanie integracyj...
· ustawa o bezpieczeńs...
· Odżywianie
· Ranking 2006
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 544
· Najnowszy użytkownik: MoniaJarosinska
Pozycjonowanie Strony