XLVII Mistrzostwa Polski, Drzonków 2013
Dodane przez Konrad dnia 25.05.13 15:30


Z powodów organizacyjnych XLVII Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym nie odbędą się w Szczecinie w województwie Zachodniopomorskim, ale odbędą się w Drzonkowie w województwie Lubuskim. Na szczęście regulamin i program nie uległ zmianie, a więc już możemy się szykować na SERC w piątkowy wieczór i potem cały weekend emocji.

czytaj więcej


Treść rozszerzona
 


Po rezygnacji WOPR Zachdniopomorskiego z organizacji MP sama impreza była zagrożona tylko chwilę. Na szczęście we władzach WOPR jest na tyle sympatyków naszego sportu, że zawody się odbędą. Trafić będzie łatwo bo MP’12 również były rozgrywane w Drzonkowie.

Z tego co jest nam wiadomo (wkrótce będzie oficjalny komunikat) zawody rozpoczynają się w piątek i skończą w niedzielę, a wiec standardowo. Rejestracja drużyn, kolacja i SERC odbywać się będą na terenie WOSiR w Drzonkowie w piątek. Zawodnicy będą zakwaterowani w domach studenckich na terenie miasta Zielona Góra, więc do noclegu będzie trzeba kawałek dojechać, ale za to będzie bliżej do klubu, do którego zamierzają nas zaprosić organizatorzy w sobotni wieczór.

Strona internetowa miejscowości Drzonków - http://pl.wikipedia.org/wiki/Drzonk%C3%B3w
Strona Internetowa WOSiR na terenie którego będą odbywały się MP’13 - http://www.drzonkow.pl/
Strona internetowa domów studenckich - http://www.adm.uz.zgora.pl/

Regulamin, komunikat organizacyjny i formularze zgłoszeniowe